kajkery kajkery
Úvodník  |  Členové kapely  |  Historie kapely  |  Pro pořadatele  |  Prodej CD a triček  |  Odkazy  |  Kontakty  |  Zvuk  |  Doprava  | 

Členové kapely Kajkery

Theodor KARA Barczi

ted@kajkery.cz

Zpěvák, hráč na doprovodné perkusivní nástroje, harmonikový elév, podle ostatních duše kapely, autor všech textů a většiny melodických linek, domácí a internetový básničkář, milovník hor vína a ticha. Povolání - operátor. Působil v legendární F-M kapele Nové Lodě. Romantik, snílek a rádoby dobrodruh. Mnohaletý organizátor bicyklistických Přejezdů Beskyd.

Kara Kara Kara Kara

Tomáš BOBR Pyško

bobr@kajkery.cz

Kapelník, ten to vymyslel a sestavil, hraje na akustickou kytaru, domlouvá zkoušky, do kajkerácké muziky vnáší líbivý kytarový Plíhalovsko-Marsyasovský folk, působil ve slavné frýdecké trampské kapele Dominika, ostravském countryovém Terči a též v Nových lodích. Povolání - učitel, taktéž soukromý kytarový učitel, často je přizváván jako studiový kytarový hráč (naposledy CD country kapely Mr.Bill). Věčně usměvavý, absolutně nekonfliktní typ. Většinu času tráví na své chalupě, kde stahuje dřevo na zimu.

Bobr Bobr Bobr

Martin BUBUŠ Czerný

bubus@kajkery.cz

Hráč na elektrické kytary, zpěvák, mandolínový pokustér, nejošlehanější muzikant kapely, nositel výborných muzikantských nápadů a vrhatel do vod neznámých, studiový hráč (např. T. Kočko - Poplór), frýdecká muzikantská persona jež účinkovala v kapelách Magdaléna, Yenom, Sagar a dalších. Taktéž kytarista, textař, zpěvák a vlastně otec funkyové kapely Čadi. Do Kajkery přináší rockovější prvky šlehnuté blues. Povolání - učitel ZUŠ.
www.cadi.cz

Bubuš Bubuš Bubuš Bubuš

David BLUE Březovják

blue@kajkery.cz

Hraje na basovou kytaru, chystá se zapojit i na kontrabas, zpívá, taktéž bývalý hráč Nových Lodí a kapely Hebloid, obdivovatel funky muziky, kterou se snaží pašovat k nám, pódiový šoumen a improvizátor, nejlepší tmelící složka kapely se sakra těžkým kombem. Povolání - učitel. Majitel maminky dělající nejlepší sekanou na světě.

Blue Blue Blue

Pavel Bjolek

pavel@kajkery.cz

Mistr rytmu a zakládající člen Kajkery (1997-1999). Po několikaleté odmlce v kapele se opět k velké radosti ostatních do Kajkery vrací na podzim roku 2005, kdy odchází dlouholetý bubeník Martin Šimek. Kromě kapely Pavel účinkuje v divadelním spolku, ve kterém je herecem a bubeníkem. V minulosti působil v kapelách Lampa, Masomlejn a rovněž byl přizván T. Kočkem jako studiový hráč na jeho CD Poplór. Povoláním je střechař. Ze všech členů kapely tráví nejvíce času na zahraničních sjezdovkách - je totiž extrémní skialpinista.

Pavel Pavel Pavel Pavel

Luboš JOHN Gaško

john@kajkery.cz

tel.: 603 145 217      Skype: john-kajkery-cz      ICQ: 463-466-382 john-kajkery-cz

Po mnoha letech se vrátil k manažérování nadějných kapel. V minulosti se osvědčil při manažérování nadějné kapely Nové Lodě (1994-1996), kterou dával s Károu a Bluem dohromady, ve které se kroutil u elektrické kytary a která se po nezčetných úspěších dostala až do finále PORTY 1996 v Plzni. Kromě dlouhodobého "pohybování se v hudební brandži" se živí prodejem izolací a občas si něco přilepší jako zvukař u Ivoše Vlkoše, nebo jako kytarista a zpěvák u hospodské countryové sestavy Stará škola. Občas zručně obrábí dřevo, turistikuje, trempuje, s Károu a Bluem cyklistikuje na Přejezdech Beskyd, rád labužničí a popíjí výhradně 12° pivo, či dobré víno.

John John John John-Streichl-Kara

Bývalí členové Kajkery

Martin ŠIMÁČEK Šimek

Dlouholetý bubeník kapely z let 1999 až 2005, taky perkussionista, bongista a džembeč (na sessionech), přinašeč jazzu a swingu a netradičních zvuků a ruchů. Povoláním byl šofér nyní montuje okna (2007). Byl taky studiový hráč na nespočetných hudebních projektechm a taky byl bubeníkem v kapelách Epocha, Dust.Inc, Čadi a taky v legendární taneční kapele Gamma. Pod jeho vlivem nejedna donesená píseň měnila styl k lepšímu. Cvičil opravdu nejčastěji. Nahrál bicí na naší desce BO a pak náhle odešel z rodinných dúvodů, muziku pověsil na hřebík - prostě to sbalil...
Vděčíme mu za mnohé...
Díky.

Šimáček Šimáček Šimáček Šimáček

Richard BONA

Richard Bona Vytlačen z kapely Bluem. Prostě nestíhal. Nyní živoří v New Yorku :)
Podrobnosti na:
www.bonatology.com www.richardbona.net
administrace Všechna práva vyhrazena / © 2007 Kajkery / realizace nextWEB